Podzim

184× přečteno

Ještě dřív, než se podzim překlopí do své šedivé, tmavé a depresivní části, tak bych tu měl pár pozitivních momentů z té barevné, slunečné a optimistické části podzima.

cssconf

Na konci září jsem zajel na svoji první vývojářskou konferenci do Budapešti. Tři dny přednášek, jeden celodenní workshop a parádní atmosféra přímo v centru města.

bajk

Samozřejmě jsme taky průběžně proháněli s Márou kola, fotky jsou z jedné rychlé čtvrteční odpolední projížďky v Pomoraví.

Rychlebské stezky

Minulý pátek se mi konečně podařilo ukořistit sobecky jen pro sebe. Zajel jsem na otočku na Rychlebské stezky procvičit techniku. Zhruba měsíc už mám na kole platformové pedály místo klasických nášlapů a tady se to hodilo fest. Dal jsem si dvakrát nejstarší červené traily Tajemný a Mramorový a jednou nahoru Dr. Wiessnera.

minigolf

A nakonec tuto neděli jsme si zajeli užít městský život - zašli jsme do kina na novou Ovečku Shaun, dobrej oběd a zakončili to na minigolfu. Máru to bavilo, na některých dráhách měl dokonce lepší skóre než já. Jinak teda vyhrála samozřejmě Janča.

Mohlo by se ti taky líbit