Vagabundi ve Vernířovicích

206× přečteno

Převzato z Vernířovického zpravodaje: Jedenáct dospělých, tři psi a neurčitý počet dětí si vyhlédlo ke svému squatereskému řádění stavení přímo v centru obce. Doslova pod okny obecního úřadu i kostela sv. Matouše pak po tři dny i noci rušili noční i denní klid.

Dle místního šetření občanky Boženy Sojkové se s ohledem na vozový park jednalo o kavárníky z Prahy, havíře z Ostravska, sedláky z Hané i skupinku Jihočechů.

Podezřelá individua hned v sobotu ráno v počtu dvou osob dokázala zcela zaplnit místní supermarket a vykoupit zásoby piva i čokolády. Během dne se pak vytratili kamsi do kopců aby se zcela zbědovaní vraceli odpoledne obcí.

vernířovice

Děti zavřené v kleci, podivné lektvary, šílené výrazy v obličejích. Nic děsivějšího nemohlo Vernířovice o minulém víkendu postihnout!

vernířovice

Zbědované osoby na horském hřebeni.

Zcela jistě se jednalo o nepřizpůsobivé osoby! Děti během odpoledne zavírali do podivné klece na zahradě. Během večerů vedli podivné diskuze o počtu Albertů v Třebíči či data vynálezu remosky. Poslední večer byli dokonce spatřeni, jak popíjejí podivný zelený lektvar.

V neděli pak namísto klidného rozjímaní vyrazili vyloupit zásoby místních drahokamů u Granátové skály. Následně byli spatřeni, jak pojídají v motorestu U Permoníka, aby pak odpoledne obsadili obecní dětské hřiště a provozovali tam podivné rotační prostocviky.

Buďme rádi, že v pondělí odjeli škodit opět někam jinam.

vernířovice

Nad lesem se po jejich příchodu objevilo tajemné světlo a odkrylo prastarý kamenný chodník. To nemůže být náhoda.

vernířovice

Foto celé skupiny vagabundů pořízené špionážním dronem paní Sojkové. Další fotografie u vagabunda Iva i vagabunda Jakuba.

Mohlo by se ti taky líbit