Podzimní chlapská akce

199× přečteno

Už podruhé v letošním roce měla děvčata možnost užít si samostatný víkend bez dětských členů rodiny (tedy i bez manželů). A podobně jako poprvé na jaře to využily k úklidu domácností, žehlení či k beztrestnému usínání u večerníčku. Tatínci v témže čase intenzivně pracovali na pedagogicko-sociálně-kulturním rozvoji svých potomků v srdci Jeseníků.

Jeseník

Zkušeně jsme si opět vybrali jeden z teplejších měsíců, abychom nemuseli děti nějak často vrstvit do různých oblečků. To nám trochu počasí překazilo, ale na čepice a rukavice naštěstí ještě nedošlo. Další nezbytnou ingrediencí bylo také kvalitní ubytování s dostatečně dimenzovaným plotem, aby děti neměly možnost opustit výcvikový prostor. Chalupa U Potůčku disponovala dostatečně neprůchozím živým plotem z jedné strany a dostatečně hlubokým potokem ze strany druhé a byla tedy ideálním místem.

Bělá v pohybu

Bludiště Jeseník

Deštivé počasí nám trochu upravilo turistické plány, ale zkušení otcové si poradí v každé situaci a náhradní program byl nakonec více než kvalitní. Navštívili jsme s dětmi perfektní atrakci (nebo jak to nazvat) Bělá v pohybu, za pěkného lijáku si prolezli bludiště v Lázních Jeseník a na stejném místě pak chvíli okupovali osvědčené (byť trochu malé) muzeum Lega.

uvnitř

Za fotky díky Ivošovi, Jardovi a Rosťovi. Více fotek najdete u Ivoše.

Mohlo by se ti taky líbit