Netradiční jarní akce, tentokrát v Jeseníkách

575× přečteno

S početným dětským složením jsme vyrazili udělat bugr na hory, aby si místní obyvatelé a zvířátka užili trochu vzruchu před nudným jarem. 13 dospělých versus 8 dětí versus 1 pes je už pořádná porce zábavy, takže jsme vždy chodili všude společně, aby ten bugr byl co nejvíce intenzivní.

Tak perex a titulek jsme úspěšně obšlehli z podzimní akce a teď jen telegraficky k samotné akci.

Chata Ferdinand

Na úvodním fotu sice chybí pár dětí i dospělých, ale je tam pěkně vidět chata. Foto Ivoš.

Na tři noci jsme vyrazili tam co na podzim a vzali s sebou ještě více dětí (více dětí, více adidas). Počasí vyšlo nakonec celkem pěkně, objevili jsme čtyři poklady (tři kešky a jedna krabka s Brumíkama), sjeli si po zadku kousek sjezdovky, zajeli si velký závod s Rychlou veverkou a večer si i dospělí hezky společensky hráli.

Část mamin včetně mamánků.

Část mamin včetně mamánků.

Chata je naprosto super pro podobné akce, takže vřele doporučujeme všem početnějším skupinkám. Nejbližší domy jsou vzdáleny asi 200m, takže je to vhodná základna i pro zvukově výraznější děti či rodiče.

Na sjezdovce to fičelo, v hlavní akci igelitka.

Na sjezdovce to fičelo, v hlavní akci igelitka.

Více fotek:

 

Zima na hovno

Byla to naše letošní první akce někde v terénu (proto je tu první zápisek po třech měsících). Jinak je to letos taková zima na hovno, pořád jen na střídačku nějaká rýmička, kašílek a podobné radosti. Díky tomu je trénink dost střídavý, kdy po objemově tučném lednu přišel hubený únor s kostnatým březnem. V dubnu mě asi čeká nějaký umrlec. Na druhou stranu se zas daří víc než dobře pracovně, takže je to asi vždy něco za něco.

Mohlo by se ti taky líbit