Fejkový Silvestr

267× přečteno

Stejně jako v minulých letech bylo i letos v plánu oslavit Silvestra ve větším počtu u nás doma. Bacily umístěné v Markovi však byly jiného názoru a pár dní před koncem roku jsme museli párty zrušit. Minulý víkend jsme pak alespoň uspořádali Silvestra fejkového.

Bacily opět trochu protřídily zúčastněné, ale i tak jsme se sešli v příjemném počtu osmi dětí a podobného počtu dospělých.

úvodní bojovka

Sobotní bojovka v Moravičanech. Fota většinou Ivoš.

Úvodní bojovku s hledáním pokladu nachystal pirátský kapitán z Bjelče. Této fáze se s námi zúčastnili jen plavčíci ze Šternberka. Děti měly asi lesní půst, takže jsme celý okruh včetně plnění několika úkolů prosvištěli velmi svižně.

Na oběd a během odpoledne se to u nás trochu zaplnilo. Děti nejvíce ocenily kupku hlíny na zahradě, což následně ocenili také rodiče, kteří dětem dali nějaké svátečnější oblečení.

mapa k pokladu

Za tmy jsme pak šli zkontrolovat již neexistující tučňáky a poté zůstali opět už jen se Šternberskou posádkou. Večer jsme zakončili vyzmizíkováním domácí zásoby šampusu, darovaného proseca (bylo dobré, díky!) a nějakou švestkou na závěr.

večer

V neděli jsme ještě děti i manželky vyvenčili v lese a zbytek silvestrovských surovin použili na výrobu pizzy a společným obědem zakončili silvestrovský víkend.

děti

Mohlo by se ti taky líbit