15. Piškot Kap (13.-15.8.2010) - Total brutal ementál - první info

1073× přečteno

Od roku 1996, kdy proběhl první ročník Piškot Kapu, již uběhlo v řece Orlici tolik vody, že už to snad ani nelze spočítat. Z tehdejší postpubertální mládeže jsou najednou (relativně) dospělí lidé, v občankách je už nějaká ta manželka, doma nebo na cestě pokračovatel rodu a fyzická výkonnost je na vrcholu. Letošní Piškot Kap proto vstoupí do dějin jako ten nejdrsnější z nejdrsnějších. Letos nebudeme brát ohledy na nějaké měkejše či fňukny. Letos bude nejdůležitější přežít! Diamant je želé oproti letošní tvrdosti Piškot Kapu!

Vzhledem k letošní náročnosti nebudete některé etapy absolvovat sami. Vaši parťáci v týmu budou po tyto tři dny vaši pokrevní bratři. Budete s nimi spát na jedné posteli, budete pít z jednoho půllitru, budete se dělit o jedny spoďáry - budete tým!
Hned první etapa, která dle tradice proběhne za nejtemnější noci, oddělí zrno od plev. Potrénujte dračí smyčku, neboť v pátek večer bude lano váš největší kamarád! Do sobotního dne, pokud se jej dožijete, vstoupíte poprvé jako stmelený tým. Budete mít k dispozici jízdní kola (jejichž počet možná nevystačí pro všechny), podivnou mapu a před sebou spoustu drsných orienťáckých úkolů. Kdo se první dostane do cíle bude vítěz. V pivním sprintu se ukáže, jaký tým pracuje nejvíce týmově - budete jako jedno tělo, jedna mapa a několik půllitrů. Kdo se probojuje až do nedělní etapy, ten bude muset zapojit hlavu, mapu i správný směr, jinak se z lesa nevrátí.

Piškot Kap vol.15 - rozpis

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit