Přípravy na Piškot Kap jsou již v plném protiproudu!

1033× přečteno

Rok od posledních vylomenim a zlomenin na Ramzové utekl jako voda a za necelý měsíc tu bude další (devatenácté!) vydání nejpopulárnějších a nejpodivnějších orientačně-sportovně-kulturních závodů Piškot Kap. I když to vypadá, že se v pořadatelském kotli nápadů ještě ani nezatopilo, tak zkusíme vypustit do světa pár ochutnávek. Klasický rozpis je připraven tu.

Na chatě je nejvíc klidu než dorazí spousta lidu.

Na chatě je nejvíc klidu než dorazí spousta lidu.

Kdo se bojí musí do lesa

Centrum závodů bude po roční pauze opět na tradiční chatě, kde může pár vyvolených válet šunky na posteli, ostatní si lehnou kam to zrovna vyjde nebo nevyjde. Sraz všech zúčastněných bude v pátek odpoledne, narazíme sud, obléknem si slušivá růžová, žlutá, blankytná,... trička a počkáme na tmu. Jakmile bude taková tma, že byste ani politika do lesa nevyhnali, tak se začne startovat. Trať to bude poměrně krátká, mapa bude v podstatě kompletní, takže šupky dupky na pár lampionů a za chvíli jste zpátky u svého buřta a půllitru.

Roman Tyčka

Takový hezký večer vylepšený o zážitek v lese.

Na kolo bez mapy nelez

Pokud se i do sobotního rána probudíme v počtu převyšujícím organizátora, tak jako každý rok přesně v deset vystartuje nejdelší etapa, tentokrát cyklistická. K dispozici bude mapa (opět téměř kompletní), na ní budou zakresleny kontroly s body a budete mít dvě hodiny na to, abyste je v reálném lese nalezli. A protože nejsem žádný necita, tak kontroly budou dokonce na cestách.

Alkáč je největší kocour

Alkohol je metla lidstva, takže v rámci zabránění jeho šíření mezi mladistvými se jej pokusíme rychle zbavit formou závodu. Jak takový závod bude vypadat je tajemství, které asi hned tak nerozlouskneme, ale můžu alespoň prozradit, že se u toho bude pít pivo a běhat.

Pravidelní účastníci závodů

Pravidelní účastníci závodů.

Zelený masakr bez motorové pily

V nedělním dopoledni poctíme návštěvou les, kterého se ruka i pila dřevorubcova nedotkla, takže průchod skrz něj bude zajisté dobrodružstvím. Roznos kontrol bude proveden patrně vypuštěním z letadla. Mapa bude připravena úplně nová (važte si toho) a úplně kompletní - to bude rarita.

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit