Piškot Kap za dveřmi a rozpis na netu

1312× přečteno

I když to doposud vypadalo, že letošní Piškot Kap bude probíhat v utajení bez nějaké velké reklamní kampaně, je načase trochu prolomit informační emabargo a vypustit do e-éteru několik spekulativních údajů. V první řadě bych zmínil, že je na světě rozpis závodu a shlédnout jej můžete na piškotkapích stránkách.

Aktualizace 31.7.2012: o víkendu jsme roznesli kontroly pro nejdelší (oproti minulým rokům však krátkou) etapu, otestovali pivko v Krňovicích i Bělči a doladili podobu všech etap.

A v druhé, třetí a čtvrté řadě bych sice mohl lehce podrobněji přiblížit co vás čeká, ale bohužel nemohu, i když bych rád mohl. Všechny etapy budou tradiční rozděleny, tedy v pátek kratší noční, v sobotu něco mírně (letos opravdu velice mírně) delšího, pak si dáme pivko a v neděli na závěr nějakou kulišárnu.

Jediné co je jisté a definitivní je podoba letošní pivní etapy, kdy se poprvé ve světové historii pivních orienťáků nebude pivo exovat. Boban a Starouš jásají, zbytek pláče nebo je mu to jedno. Samozřejmě tedy připravené pivko budete moci nalít do hrdla co nejrychleji to půjde, v tom vám nikdo bránit nebude, ale k ničemu vám to tentokrát nepomůže.

Kdo se chce ještě přihlásit tak může, pokud se ráno probudíte s utkvělou představou, že musíte letos běžet i když nejste přihlášeni, tak klidně taky přijeďte, jen mi dejte vědět. Pokud na poslední chvíli nebudete moct, tak taky dejte vědět. Trička automaticky objednáváme pro všechny doposud přihlášené, ve velikostech z předloňska (pokud je máme). Nějaký trika budou zas navíc, ale raději na to nespoléhejte.

Mohlo by se ti taky líbit