Co mi poslední dobou dělá radost

1250× přečteno

Už delší dobu se snažím vyplodit jeden pozitivní článek, ale nějak jsem na to stále nenacházel čas. Dneska mi začíná taková dvoutýdenní dovolená, takže by to mohlo vyjít. Impulsem k napsání pro mě bylo vydání nového alba Smashingů (kterým je mimo jiné věnována moje nejstarší dochovaná zpráva v archivu) a napadlo mě k tomu přihodit ještě pár věcí, které mě poslední dobou baví a dělají radost.

Nové album Smashing Pumpkins - Oceania

Už nevím, jakou náhodou jsem dva dny po vydání zjistil, že Řinčící dýně mají nové album, každopádně jim to šlape parádně. Z původní kapely sice zůstal jen Billy Corgan, ale jak devatenáctiletej bubeník, tak tradičně kočkoidní basistka nebo nový kytarista hrajou pěkně.

Amazon Kindle

Čtečku knih jsem si loni nechal naložit od Ježíška a přestože knihy louskám ve velkém, tak jsem si nebyl moc jistý, zda je to dobrá koupě. Po půl roce musím říct, že to je jedna z nejlepších věcí, co denně používám. Obecný popis vlastností si najdete někde na netu, pěkný souhrn zkušeností po roce používání naleznete tady. Za šest měsíců používání jsem přečetl 11 e-knih (plus dvě klasické analogové), k tomu pak ještě odebírám týdeník Respekt, který mi automaticky přistane ve čtečce každou neděli večer. Oproti jiným uživatelům nemůžu říct, že bych nyní četl nějak víc než dřív, ale výrazně se mi zkrátila hluchá doba mezi tím co dočtu knížku a než najdu nějakou novou. Většinou už mám ve čtečce připraveno několik nepřečtených knih, takže je to otázka jednoho kliknutí.

Dovolená na Maltě

Na podzim zas bude nějaký souhrnný článek o tom, jak jsme pokročili ve výstavbě. Zatím se jenom tak vozíme...

na stavbě

Práce - obě nohy volné

Minulý týden jsem byl naposledy v zaměstnání, uvidíme, jak se mi bude dařit v práci...

web

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit