Týden v Hradci včetně premiéry Bobo Kapu

357× přečteno

Hlavní dovolenou jsme si letos užili už v dubnu, takže přes prázdniny jen tak paběrkujeme. Prvních pár dní minulého týdne jsme strávili na chatě v Bělči, následovalo hradecké městské intermezzo s výletem do Potštejna a závěr pak patřil novému sportovnímu podniku v čele s ředitelem Bobanem.

Na chatě

Začátkem minulého týdne jsme pár dní bivakovali na chatě. Ideální lokalita pro rodiny s dětmi, tady se dá řvát jak na lesy.

Potštejn

Pak jsme na tři dny přesídlili do Hradce, odkud jsme podnikli výlet Litice - Potštejn se zastávkou na zámku v Častolovicích při cestě zpět.

Bobokap

Podvečer na chatě během Bobokapu.

Podvečer na chatě během Bobokapu.

Bobokap se držel dvacet let vyjetých kolejí a nabídl páteční noční skorelauf, sobotní více než dlouhou klasiku, pivní labyrint a v neděli pak podezřele dlouhou Vorlovu krátkou trať. Popravdě přiznávám, že jsem těžil hlavně ze znalosti terénu, takže se mi podařilo ukořistit v lesních disciplínách dvě první místa a jedno druhé. Mimo les se mi pro změnu nedařilo vůbec a po výbuchu v pivním labyrintu jsem skončil na celkovém třetím místě (výsledky zde). Po této víkendové běžecké náloži (6km, 21km, 11km) si dám radši pár dní odpočinek.

Nechyběly župany nebo dort

Nechyběly župany nebo dort.

Grupenfoto na závěr

Grupenfoto na závěr.

Mohlo by se ti taky líbit