Piškot Kap XX - konečná, vystupovat

832× přečteno

Letošní jubilejní dvacátý (no ty kráso!) Piškot Kap se zároveň stane i tím posledním. Protože ne všichni četli můj egoistický medailonek na oddílovém webu, kde jsem své důvody lehce naznačil (já to pdf drze linknu i přímo, strana 8), tak bych to rád nějak rozvedl i tady. A samozřejmě bych zároveň chtěl všechny pozvat, ať si 31.7. - 2.8. udělají čas a přijedou se s tímto závodem rozloučit.

Začnu nejdřív tou horkou bramborou - proč je to letos naposledy. Nikdy jsem sice nechápal význam přísloví Skončit v nejlepším, ale tady to podle mě přesně vystihuje podstatu věci. Dvacet let je fakt dlouhá doba a já jsem si během ní vyzkoušel připravit ty nejbizarnější etapy jaké mě napadly. Teď už mám takový ten pocit po dobře vykonané práci, kdy si sednete, dáte pivko a víte, že to bylo dobrý. Všechno co jsem chtěl v rámci Piškot Kapu uspořádat jsem uspořádal a nemám už moc potřebu prošlapávat další slepé cestičky orienťáku.

Při přípravě loňského ročníku už jsem cítil, že to není úplně ideální a nebýt té letošní kulaté dvacítky, tak jsme končili už loni. A raději to ukončím v době, kdy ten slabší pocit mám jen já, než až na to přijdete vy, účastníci Piškot Kapu. Na druhou stranu se na ten letošní ročník fakt hodně těším, takže plynule přejdu k tomu, proč byste se měli těši i vy.

Oběd na chatě

Oběd na chatě, l.p. 1996

Retroročník

Abychom ten Piškot Kap zakončili alespoň trochu podle Gaussovy křivky, tak hlavním letošním motivem bude ročník první. Můžete se tedy těšit na retro mapy, retro tratě, retro čísla i retro pivo. A doufám, že si na sebe vezmete nějaké pěkné retro dresy. Abych to retro trochu ukotvil v čase, tak tím retrem myslím právě rok 1996, kdy se běžel první ročník.

Start Piškot-Gundersenovou metodou

Start Piškot-Gundersenovou metodou na prvním ročníku; Večerní chvilka rozjímání.

A na závěr několik organizačních věcí:

  • rozpis najdete na svém místě, tedy zde: www.piskot.info/piskotkap?rozpis
  • startovné se letos předem vybírat nebude, na místě pak můžete zaplatit libovolnou částku (nebo nic)
  • připraveny budou opět čtyři etapy, kolo potřeba nebude
  • pokud někdo slavíte v tu dobu narozky nebo se vám narodí potomek, tak se dobrovolně přihlaste a zaplaťte sud (předem díky :))
  • trička nebudou, něco na památku asi ano

Mohlo by se ti taky líbit