Prázdniny

228× přečteno

Popravdě řečeno moc letní měsíce nemusím, je pořád jen vedro a všude mraky lidí. Člověk ale nemůže bejt pořád zalezlej za počítačem, tak si dovolím sem šoupnout takovou fotokompilaci uplynulých dvou měsíců.

U míchačky stál

Budujeme chodníky, ještě že na ty kilometry obrubníků můžeme využít levnou dětskou sílu.

V lese

Když nebudujem chodníky, tak jdem běhat do lesa. Abych to přesněji kvantifikoval, tak jsme tam byli s vozíkem přesně jednou.

Na chatě

Nebo můžeme vyrazit na výlet, konkrétně do Hradce. Na chatě bylo potřeba vykopat novou jámu pro kadiboudu a nainstalovat prostor, odkud se bude rozvážet písek.

Moravská Třebová

Cestou z Hradce se dá zastavit třeba v Moravské Třebové, která je vlastně i trochu v Čechách. Mají tam zmrzlinu, zámek a pěkné zahrady s dětským hřištěm. Pro inlajnisty je pod zámkem spešl okruh.

Jeseníky

Jeden den jsme byli s Jančou sami (jako ve dvou, jestli mi rozumíte) na bajku v Jeseníkách. Byl to trochu gastrobajking, protože nejdřív jsme dali polívku na Skřítku a druhý chod o 10km dále na Rabštejně. Jeli bysme zas.

Jeseníky

V kompletním složení jsme byli trhat jahody, zkontrolovali bagry a tatrovky na Červenohorském sedle (je jich tam víc než v Kopřivnici) a kdesi na kopci jsme pospeakovali s americkým učitelem angličtiny z Hradce.

Chlapská akce

A jen ve dvou (tentokrát s Márou, jestli mi rozumíte) jsme byli spát pod stanem na chlapské akci v Lošově. Aby si to děti víc užily, tak celý večer pršelo. Všimněte si, jaký je na chlapské akci pořádek - tatrovky pěkně srovnané v řadě.

Gril

Po návratu jsme ugrilovali první klobásky v našem hitech grilu za pětikilo.

Jeseníky

A ještě jednou jsme vyrazili do Jeseníků, tentokrát jsme přespali na nejvýše položeném hotelu v ČR (hotel na Pradědu se asi nepočítá). Nechme promluvit web hotelu: Sporthotel Kurzovní patří mezi nejmodernější a nejlépe vybavené  hotely v srdci úchvatné Národní přírodní rezervace Praděd. Zajímavý retro zážitek, odhadoval bych to na sedmdesátá léta. Děsím se toho, jak tedy vypadají ty okolní hotely.

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit