Kouči, kamaráde, můžeš mluvit?

1172× přečteno

Viděls to co ten Piškot prováděl na tý Akádě a teď na krajáku v sobotu. Jako teď nebo v sobotu? V sobotu. No viděl, celý je to o chybách vole, jestli mi rozumíš. Tos řek pěkně. Co von si to jako myslí? Že se ty postupy na tom orienťáku jako nějak vymyslej samy nebo co?

Akáda

Já jsem mu říkal, že není žádnej študák vole, že tam nemá jezdit. A co von na to? Že prej musí jít tomu štěstíčku naproti. To je vůl, se podívej už na tu jedničku vole, co to tam ten divoch vyváděl? Já ti nevim, von to asi nejdřív napálí a pak myslí nebo co. Tos řek úplně přesně, vole. Napálí a nemyslí. Napálí a pak myslí. No to je jedno, ale proč nešel nahoru jako? Hele, to je jedna velká hádanka.

A pak ty dohledávky v druhý půlce vole. Tak ono je to celý o nich, vole. Pětka, šestka a jedenáctka, to je vyřízený. A ta devítka vole? Vám se to tím bordelem pane Piškot jako líbilo? No ty vole! Jako silnice vlevo a on jde tím smeťákem vole?

Hele, viděl jsi na trati ty mladý eliťáky vole? Ty krávo! Ty vole, to jsem si spravil chuť. Ty vole, klucí vopálený, vole... Oni si dělaj na hlavách nějaký komedie, ale valej to tam, ty vole, šolíchaj tu mapu. Rozumíš? Ti ho tam sfoukli jako svíčku. Ty vole!

h21

Hostýnky

Nazdar, kouči, ty vole! Hele, rád tě slyším, vole! Co zas Piškot proved, ty draku? My byli v sobotu na Tesáku a tam Kromec pořádal middlovou klasiku. Tak middle nebo klasiku? Na to se vyser, hlavní je výsledek, jestli mi rozumíš. Rozumíš? Ne.

Pocem, ty vole, viděl jsi tu trojku teďko? Ty vole, ta byla přísná. Ty krávo, ta byla přísná! No to mi ho vyndej, tam je to zmapovaný, že by jeden blil. Bažinka sem, bažinka tam vole, lampion nikde. Ale co si jako ten kluk myslel, že se to najde samo nebo co? Si to trochu pohlídám, ne? Ať mám trošku pohodlí, rozumíš? Se rozkoukat v tom lese, ty vole.

Ty vole, vždyť to není blbej kluk! Vždyť pak v těch skalkách celkem válel vole. A pak najednou jednadvacítka vole. Si asi děláš prdel! Co to je za klauni tohleto, ty vole? Všechno dobrý a provede takovejhle úlet, jo? Kam to spěje, to mi teda řekni! Ale no tak, to je taková mládež prostě dneska. Ty vole, vždyť ten Piškot už je starej chlap, srdcař, jestli mi rozumíš. Já jsem ho pozoroval, občas mapuje jak malej harant! Hovno harant, klaun je to!

H21C

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit