Nočníkový přebor

584× přečteno

Počet mých nočních zářezů by se dal spočítat na prstech truhlářovy ruky, tak jsem byl minulou středu jeden zářez přiříznout. Ve Šternberku se konal hanácký přebor v nočním orienťáku, což byla taková příjemná lokální taškařice s asi padesátkou účastníků. Popravdě přiznávám, že z nočního hledání kontrol mám bobky a jsem vždycky rád, když se dostanu do cíle. Tentokrát jsem měl solidní světlo od Boba a bylo to fakt znát.

Zbaběle jsem šel do kategorie H35 až smrt, takže většina mých soupeřů měla o nějakou dekádu více zkušeností. Jak je vidět na mapě níže, tak nějaké chyby byly, ale oproti dřívějším nočním výkonům to bylo ještě dobrý. Na jedenáctku byla mimochodem moje totální obíhačka výrazně nejrychlejší.

H35

Trať H35

Respekt Pepovi, který zvládnul téměř celou trať H21 jako jeden ze svých prvních orienťáků. V příchozích se byl ještě projít Ivoš s Tomíkem, tak máme i pár fotek.

Interiérový rest

Ještě jeden rest z jiného soudku - v bilanci za loňský rok jsem panu architektovi sliboval fotku interiéru našeho nového kutlochu. Po Jančině schválení tu mám jedno foto, Márův koutek a Márův pořádek included.

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit