Velikonoce za horama

545× přečteno

Po zimním soustředění na Valašsku tu máme o měsíc a půl později znovu zimní soustředění, tentokrát v Orlických horách a jako bonus bylo zároveň i Velikonoční. Přestože jsem už před pár týdny odzimoval vozík a vyrazil ho provětrat do Pomoraví (s pasažérem samozřejmě uvnitř), tak na letošní Velikonční výlet jsme nakonec do kufru ládovali sněžnice.

Páteční cesta českým pohraničím proběhla lépe než jsme čekali, cestu z Mladkova do Orlického Záhoří mám sice rád, ale na sníh jsem se moc netěšil. Nakonec to bylo vcelku bez problémů a úspěšně jsme tak mohli převzít chalupu pro následující dny. Nově postavená chalupa obsahovala tři prostorné apartmány včetně dětské herny, pro devět dospělých kousků, tři menší sokolíky a psa to byl pěkný komfort. Úroveň ubytování se poslední roky silně zvyšuje, tak jsem celkem zvědavej, kde budem bydlet za pár let.

stavění punkového sněhuláka

Stavění punkového sněhuláka.

Všechny čtyři dny jsme strávili celkem podobně, takže nemá cenu plýtvat virtuálním textem a brát to podrobně. Máru jsme několikrát za den vyvenčili na čerstvém vzduchu, ostatní si třeba zalyžovali nebo prošli po okolí, odpoledne se grilovalo maso a večer pak popíjely různé metly lidstva. Příjemně strávené dny.

Večerní aktivita

Večerní aktivita, foto Ivoš.

Další fotky

 

 

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit