Piškot Kap 2005

1070× přečteno

Na web letošního jubilejního 10. ročníku hodně netradičních 5-ti etapových závodů v orientačním běhu jsem již hodil rozpis, který už pár týdnu koluje v tištěné podobě. Shrnu nejduležitější body. Centrum je jako vždy na naší chatě u Bělče nad Orlicí, startovné se již pár let nezvedá a zůstává na 80,- za všech pět etap. Přihlášky beru do 1.8. na e-mail nebo přes KIS (pro členy SHK), pak už jen na mobil.
A co vás letos čeká? No přece to, co jste si odhlasovali. Ve čtvrtek si přijdem zaplavat na Biřičku a při hledání kontrol vám možná pomůže letecký snímek. V pátek si připravte chladnou hlavu a rychlé nohy - budou totiž před vámi utíkat kontroly. V sobotu si přijdou na své ultravytrvalci - budete mít 4 hodiny na to, aby jste posbírali co nejvíc kontrol, které letos budou rozprášeny od Hradce až po Týniště. A protože vám po 4 hodinách běhu určitě vyschne v hrdle, tak přijde na řadu pivní paralelní závod, kde rozhodne spíše kvalitní záklopka v krku a chladná hlava. V neděli pak závody vyvrcholí orientačním kaviárem. Rozhodne se na ultrakrátkých tratích s množstvím miniaturních kontrol v náročném bažinatém terénu.
Tímto vás tedy všechny srdečně zvu a mohu jen navnadit, že se tu ukáže několik nových tváří, které doufám lehce rozčeří stojaté vody.

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit