Dámské akce

145× přečteno

Pořád tady píšu jen o tom, jací jsme s ostatníma tátama chlapáci, jak pořád jezdíme někam s dětma na chlapské akce nebo naopak sobecky vyrážíme na výlety. Aby se to gendrově trochu vyrovnalo, tak je tu report o dvou dámských jízdách.

Dámská akce (bez dětí)

Začátkem května vyrazilo šest děvčat odpočinout si na celé čtyři dny od menších či již školou povinných starostí a jejich otců. K dispozici k tomu měly chalupu U tří soviček, paradoxně vybavenou také krásným dětským hřištěm.

Beskydy

Beskydy

Výlety do okolních kopců nebo relax na chatě byly hodnoceny velmi kladně, přesto se nad celým víkend vznášel malý temný mráček. Byl to bohužel mráček dešťový. Zatímco tatínci ve zbytku republiky aplikovali svěřeným dětem vrstvu opalovacího krému, děvčata si v ten samý čas aplikovala přes sebe vrstvy goretexové.

Celkově byl však nápad na několik dní bez dětí hodnocen velmi kladně a je tedy šance, že by se z toho mohla stát tradice.

Dámská akce (s dětmi)

Tentokrát už nesobecky s dětmi vyrazila děvčata v červnu na víkend do Ostružné. Penzion Na Mlýně dostál svému názvu a nabídl nejen bazén, ale i potok.

Na hlavní sobotní výlet se ukázala velká absence zodpovědnosti maminek, neboť vzaly nebohé děti do baru. Dokonce lesního. To by se na chlapské akci stát rozhodně nemohlo. Naštěstí jsou děti už šikovné a dokážou si hezky hrát i v baru.

Ostružná

Ostružná

Alespoň v neděli si z toho vzaly ponaučení a pro děti nachystaly historicky-naučnou procházku ke zbytkům opevnění z první republiky.

Zda se i z výletů matek s dětmi stane tradice teprve uvidíme. Nicméně všichni otcové v tom děvčata samozřejmě rádi podpoří.

Ostružná

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit