Zimní kotár

161× přečteno

Po zimní pauze bylo nutné trochu rozehřát kosti a Zimní kotár v Konici se k tomu docela hodil. Vyrazil i Mára, který se proběhl ve dvojici se strejdou Bobanem. Počasí nebylo zrovna ideální (kosa, vítr), ale mohlo být samozřejmě ještě mnohem hůře.

Hned první chybu závodu jsem uskutečnil doma, při balení bot. Nějak se mi nechtělo vytahovat hřebáče, takže jsem vyrazil pouze s tréninkovými bačkorami Inov8. Že to není dobrá volba se ukázalo hned cestou na první kontrolu při seběhu bahnito-kamenitého svahu, v jehož kluzkých vrstevnicích jsme absolvovali část závodu. Terén byl jinak celkem pěkně skalkoidní s bonusem ve formě opakovaného brodění potoka. Na pár místech byl ostružinový napalm, ve kterém bych se za pár měsíců nechtěl pohybovat.

mapa h19

Fyzicky to nebyla úplně hitparáda, ale tragédií bych to taky nenazval. Mapově to naopak díky pomalejšímu tempu bylo bez problémů. Nejlépe to asi ilustruje umístění v přesné polovině výsledkové listiny hlavní mužské kategorie.

Pan Marek s panem Bobanem ukořistili pěkné sedmé místo z více než dvacítky rodičo-dětských dvojic. V cíli byli o více než dvacet minut rychleji než já, takže jsem opět prohrál sázku a musel platit oběd.

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit