Chlapská akce

271× přečteno

Nazdárek, zdraví vás kašpárek. Hehe. Tady Mára. Už jsem se zase vloupal Tátovi na blog. Jsme teď byli s klukama na akci na chatě a bylo to hustý. A byl tam Jarda, Adámek, Tomík, Davídek, Bernáš. Jo a Zuzanka i Lucinka, ale to nejsou chlapi. Zuzanka teda umí kopat do balónu.

foto

Všechna foto strejda Ivoš a strejda Kuba.

Teď si představte vy dědečkové jedni, hehe, že jsme normálně přijeli na chatu do lesa a byla tam tma, že prej někomu spadly dráty nebo co. Ale kromě tmy tam bylo spousta zbraní, tak jsme tam běhali okolo chaty a stříleli po sobě. A jednou jsme i hledali strejdu Piškota. To je Táta, voni mu tak říkaj. A strejda Ivoš měl zase různý hry a dobrý knížky.

kravín

Druhej den jsme jeli do kravína! Cestou jsme s Jardou křičeli na Tátu, ať všem ujede a dá tam plnej knedlík, hehe. V kravíně měli traktory, krávy, telata, kočky i mlíko. Strejda Petryk tam pracuje, tak nám to tam domluvil. A traktor měl větší kola než my, to bylo super. A dali jsme si hrnek mlíka a hledali krávu s rohama. A měli tam i školku.

kravín

Pak jsme zas jeli autem, ale jel před náma traktor, tak jsme nikomu neujeli. A pak jsme šli hledat hrad, ale už tam nebyl, asi ho někdo ukradl. Zbyl tam jenom kopec, ukradli i les na tom kopci. Ani keška tam nebyla. Pak jsme si šli hrát do restaurace, jenom nám tam pořád někdo nutil jídlo.

Odpoledne jsme pak lítali u chaty, dělali přepadovku, hráli si v potoce, chystali oheň a šli spát.

vláček

Další den jsme čekali u chaty na pána co nepřijel, tak jsme jeli na vláček. A kromě vláčku tam bylo i pískoviště. Vláčkem jsme jeli zpátky, tam, zpátky, pak někam jinam a zase zpátky. A přehazovali jsme vyhýbku a pak to jelo jinam! A hráli jsme si na písku a tátové kolem postávali. Nevím proč si taky nehrajou na písku. A pak jsme šli zase do tý restaurace s hračkama a dali jsme si na oběd zase nanuk. Měl jsem ten stejnej jako Jarda. A pak jsme jeli domů. A prej zas pojedem v září.

A další fotky mají strejda Ivoš a Kuba.

ahoj

Mohlo by se ti taky líbit