Rozpis na Piškot Kap a trénink kopců

1093× přečteno

Práce na přípravě Piškot Kapu už úspěšně začaly, vymyšlena je první noční etapa a horskej na sobotu už má svoji trať. V souvislosti s tím se můžete podívat na letošní rozpis závodu.

Z jiného sudu - na závodech ve Vrbně jsem se cejtil v kopcích poměrně dost slabej, tak jsem se tuto středu konečně vykopal na delší proběhnutí mimo hanáckou placku. Pár drobností k tomu výběhu v detailu článku.

Bílé Kameny - vrchol

Bílé Kameny - skalnatý vrchol, tentokrát bez výhledu.

Původní plán byl vyrazit na Ramzovou a proběhnout pár kontrol na Piškot Kap, ale předpověď počasí vypadala všelijak. Při realizaci plánu B jsem nakonec využil auto, popojel do Bedřichova pod Rabštejn a dal si pěkný okruh na Skřítek a zpět. Počasí překvapivě vyšlo, pětadvacet let stará mapa na lyžařskej orienťák seděla dobře a po dvou hodinkách jsem se dostal zpátky k autu. Jen Bílých Kamenech došlo k menšímu orienťáčku, kdy jsem nějak nemohl trefit správnou pěšinu po hřebeni, respektive trefit ten hřeben, tam by se buzola hodila. Na samotných šutrech to bylo trochu o hubu, ale s pomocí turistiky jsem to i s mokrýma maratónkama na šutrech zvládnul.

_

Mohlo by se ti taky líbit