Piškot Kap 06 - hlavně žádnou paniku...

1019× přečteno

Protože se prý začíná šířit panika z parametrů etap letošního Piškot Kapu, tak ještě přidám nějaké upřesnění. První etapa má sice 90 minut limit, ale ten čas stejně minimálně z poloviny strávíte u chaty a budete přemýšlet, kdeže je ta mrška kontrola schovaná - kontroly budete totiž sbírat jednotlivě - jednu najdu a vrátím se na základnu. Dokonce jsem lehce navýšil svoji spotřebu toaletního paíru, Bob nakoupil něco blyštivého, a tak na vás budou v lese čekat reflexy.
Sobotní cyklovýlet bude mít pravděpodobně limit 4 hodiny a je koncipovám spíše jako příjemná vyjížďka po okolí. V sobotu jsem projel druhou třetinu kontrol (s Jančou jsme dali 66km v nádherném počasí) a objekty kontrol nejsou nijak poschovávané. U pivního závodu jsem nakonec byl nucen zrušit zamýšlenou variantu, tak sám ještě nevím co bude, ale pár nápadů bych měl. Pro nedělní bojovku bude také nutné připravit co nejpřesnější pravidla a podmínky, ale opět to nebude nic náročného.
Počasí se snad určitě na víkend trochu probere, bude nějaký ten soudek, oslavenci připraví nějaké dobré večerní menu, takže se máme všici na co těšit. Jedinou negativní zprávou dne tak je, že trička letos nebudou - přiznám se, že nebyl čas ptát se kdo je kdo... takže až za rok, to už určitě budou, slibuju. V pátek navečer nashledanou.

Mohlo by se ti taky líbit