Mistrovstvi Morave v horienťáko

1098× přečteno

Nýbrž a jelekož sem teďkom takové zakuklené hanák, tak sem si nemohl nechat ojit to naše mistrovstvi v tym horienťáko. Dlóze jsem proméšlel, jak na tym závodo neomřet, až mě napadlo, že novy botke bodó ideálni. Když bodo pomalé, tak se vemlovim na pleskéře a bode. Třekrát sem se šil tréningovo proběhnót, ale jen po cestách, neboť všechne lese máme v tym CHKO. Nad kategorijó sem nemusel moc přeméšlet, H21C se osvědčila ož loni, tak nebodem měnit vitěznó taktiko. Nějaky podporny patáke sem take radši nechal doma a věřel jen svoji formě.

V soboto sem nemusel spichat, protože do Pteni to mám kósek - přes Litovel na Senico a potym přes nějaky te dědine a ož so tam. V mistnim leso sem už jednó běhal, ale to ož bode let - to sem bel ještě mladé a rychlé. Včil stojim na starto (ve svych novich botách) a hledim na mapo - na prvni kontrolo to je pořád po cestě. To dnes bode atletika. A take že ja. Dlouhý postupe so fajn, ale gdež to nemusi člověk valet furt po tych cestách. Béďa piše cose o perfektnich závodech, ale on v tym lese asi (na jisto) nebel. Na kraják snad celkem dobry, ale na béčka slaby jak litovelská desitka. Ve svy kategorii sem opět nezklamal a zopakoval loňské vysledek, e gdež borci v H20B se stejnó traťó nam to celkem naprale.

V nedělo sem vzal svojo Jano a jele sme se podivat na Bózov na kolích, jak ti orienťáci běhaj štafete. V babách vyhrále Švédke, ale tak chody děvčice sem ož dlóho neviděl. Deť be je soplem přerazel. Z kloků bele nélepši naši reprezentanti. Ani klokani se neztratile a zaběhle dobře jak babe, tak chlapi. Mrknite se na nějaki te fotke, zétra ještě naskenojo mapo ze sobote.

PS: jazeková korektura Janča

mapa H21C

Komentáře

Mohlo by se ti taky líbit