Podzim

124× přečteno

Na Hané nám začaly dny šednout tradiční depresivní mlhou, práce je jako každý rok v tomto období nejvíc a když se nám ani nepodařilo uniknout na víkend do Beskyd, tak je potřeba se z toho trochu vypsat (a vyspat).

Začátkem listopadu pořádal můj domovský oddíl poslední letošní kraják a my jsme se pár dní předem rozhodli, že nakonec vyrazíme do Hradce. Mára si společně s dědou a babičkou zaběhl dětský závod a my s Jančou vyrazili na plnotučné tratě do lesa. Pojal jsem to v takovém klidném tempu, už jsem byl přepnutej na podzimní odpočinkový mód. Pár chybek bylo, jinak poměrně čistý závod.

H21C

Minulý týden zde měl přistát článek o tom, jak jsme byli na tradiční podzimní akci v Beskydech. Úspěšně jsem domluvil termín, zamluvil chalupu a plánoval výlety. Pár dní před akcí zalehla s bacilem Janča a pan junior začal trochu pokašlávat, takže se nikam nejelo. Poprvé to tak bylo o nás bez nás, ale můžete se mrknout na fotky u Ivoše nebo Kuby.

Alespoň mně se podařilo vyvětrat, vyrazil jsem za klientem na tři dny do Göteborgu. Díky odletu v sobotu večer jsem měl volnou neděli, kterou jsem strávil běháním v chumelenici po místním lese a podvečerní procházkou po městě. Další dva dny bylo krásné mrazivé počasí, všude led a zbytky sněhu, pěkný test na zimu.

Gothenburg

Mohlo by se ti taky líbit