Márův pernej vítací víkend

1211× přečteno

Máme tady krátký fotoromán mladého pišišvora a jeho víkendového vítání. Začíná se to sice trochu zvrhávat v blog o Marečkovi, ale přeci jen (soudě dle návštěvnosti) je to atraktivnější, než moje hledání lampionů (na které teď stejně není sezóna).

Nejprve Marečka v sobotu dopoledne uvítal pan starosta, děti ze školky...

Starosta, děti a krtci

...a vítal ho i hrající krteček:

Pirát s krtkem

Sobotní odpoledne pak strávil na Olomouckých vánočních trzích, kde hráli na kytaru medvědi (to by bylo super) Nedvědi (nuda), dal si reprodukovanou formou (s pomocí maminky) dětský punč a přivítal babičku, dědu a strejdu z Hradce. Foto žádné, protože byla už tma, ve tmě není nic vidět a tak se nic nefotí.

V neděli dopoledne byl Marek přivítán do nové životní fáze v kostele Svatého Marka, což úspěšně prospal. Foto s kmotrem...

Foto s kmotrem

...a foto s celou rodinou:

Foto s rodinou

Odpoledne jsme pak ještě na otočku stihli zajet zkontrolovat výrobu perníčků do Olomouce, kde Máru přivítalo několik strejdů a tet. Po víkendové porci okukování už nebyl tygřík moc společenský, tak jsme se tam moc nezdrželi.

Teta Bára a veselý tatínek

Foto s tetou Bárou bylo uloupeno Petrykovi. Tatínek naznačuje písmeno "V" jako vítání. Večer pak Mára usnul jak nemluvně.

Jedno foto mimo víkend - dneska bylo krásně, tak jsme vyrazili trochu zašpinit kočárek do Pomoraví k jezu v Řimicích - oblíbené to brodící místo na Bobr Cupu, kde vás pokaždé přivítá ledová voda a silný proud.

U jezu, pod kterým se každý rok brodí při bobr Cupu