Hanácká posvatební aftrpárty a kešoidní víkend

974× přečteno

Svatební veselici jsme si po pár týdnech zopakovali také s hradeckými orienťáky. Přímo na Červenku je navedla trochu méně srozumitelná pozvánka a i přes tuto drobnou komplikaci dorazilo nakonec téměř 30 osob. V sobotu jsme si udělali vlastivědný cyklovýlet do severní části Pomoraví, jehož závěr zpestřila kratší průtrž. Večer proběhla ochutnávka Litovelské 11°, svatebního cukroví, dortů, tvarůžků nebo guláše. V neděli se vydala skupina č.2 projet sobotní trasu (a poté dohnat skupinu B) a skupina B vyrazila přímo na oběd na Loveckou chatu. Odpoledne pak patřilo bazénu a nevečer jsme vše zakončili popoháněním našich borců při finále sprintu na MS.

Následující víkend jsme pro změnu vyrazili my do Hradce a po delší době došlo na lov několika keší. Hned v sobotu ráno jsm se poblíž Mírova zastavili na jedné obzvláště vypečené keši. Ta byla inspirována povídkou Zlatý skarabeus (E.A.Poe) a pro její zdolání bylo potřeba nejen přečíst povídku, rozluštit šifru, ale poté také v terénu najít samotnou keš. To nám zabralo téměř hodinu a když už jsme to chtěli zabalit, tak jsem naposledy hrábnul do země a byla tam mrška zakopaná.

Po obědě jsme vyrazili s rodiči a Bobíkem na výlet k Opočnu, kde je z nové rozhledny pěkný výhled nejen na Orlické hory. Poblíž jsme odlovili další kešku a zašli se mrknout na nedaleké poutní místo Dřízna.

Aby toho nebylo málo, tak jsme večer vyrazili odlovit noční keš Vampire's Nightmare. Ještě doma bylo nutné vyluštit upírský kvíz, připravit si zašpičatělý kolík a do kapes vzít trochu česneku. Před desátou jsme vyrazili do akce a po více než půlhodinové procházce nočním lesem jsme dorazili na patřičně vyzdobené místo. Raději jsme rychle zalogovali a honem pryč. U auta jsme potkali další kešery, kteří se právě chystali do lesa - samozřejmě jsme je lehce postrašili.

V neděli dopoledne jsme si připsali další bodík u muzea a po obědě jsme vyrazili domů. Cestou jsme si dali pauzu na vyhlídce nad tunelem u Moravské Třebové (nádherný výhled) a dole jsme navštívili místo, kde se můžete přesvědčit o anomální gravitaci.

Pár fotek dodám co nejdříve.

    Komentáře

    Mohlo by se ti taky líbit


      Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /mnt/data/accounts/p/piskot/data/www/www/tmp_article.php on line 94